Álláshirdetések

Nagyfa – Alföld Mezőgazdasági és vegyesipari kft.

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

Nagyfa-Alföld Mezőgazdasági és Vegyesipari Kft.

Betanított munkás

Az álláshoz tartozó elvárások:

Munkakör betöltéséhez szükséges végzettség: befejezett általános iskola.

Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség, terhelhetőség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

B kategóriás jogosítvány.

Egyéb feltételek: erkölcsi bizonyítvány /speciális-kiterjesztett/.

Főbb feladatok, munkák:

  • Mezőgazdasági munkákban történő részvétel,
  • Rovar- és rágcsálóirtási tevékenységben történő közreműködés,

Amit kínálunk:

Főállású munkakör

Várható bruttó havi kereset: 230. 000,- Ft/ hó, megegyezés szerint.

Munkakörhöz kapcsolódó juttatások: Munkábajárási hozzájárulás, cafeteria br. 200.000,- Ft.

Hosszú távú, biztos munkahely.

A betanított munkás munkakörben foglalkoztatottnak lehetősége nyílik arra, hogy tanulmányait folytassa Egészségügyi szakmunkás végzettség megszerzésével, 1 éves képzésben történő részvétellel.

Foglalkoztatás jellege, munkarend: Munkaviszony, napi 8 óra, havi munkaidőkeretben.

Munkavégzés helye:

Nagyfa-Alföld Kft. nagyfai fióktelepe

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: inform@nagyfaalfold.hu

Tudj meg többet!